• bilgi@ustaariyorum.com.tr
  • +90 (542) 591 91 61
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
65 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Gökhan Kulaş
  • ADRES: İnönü Caddesi Gazeteci Yazar İsmail Divri Bulvarı No:440/1A
  • TELEFON: 0 (554) 332 8420
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 08:30 - 19:00
SERVİS YERLERİ İZMİR

USTA HAKKINDA

Ege Mavi Yapı, inşaatın hemen her alanında verilmiş 30 yıllık ustalık tecrübesi sonrası kurulmuş bir şirkettir. Babadan gelen ustalık ile çıraklıkla başlayan iş tecrübesini kurumsal bir çatı altında toplayarak, müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Bu çerçevede iç mimarlık, mobilya imalat, dekorasyon, alçı, sıva, boya, tesisat, karo-fayans, çatı, mantolama işlerini müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli ve garanti ile anahtar teslimi olarak yapmaktayız.

İŞ YAKLAŞIMI
İnsanlar yuvalarını güvenebileceği ve gönül rahatlığıyla teslim edebileceği ustalar arar ve bu ustalara veya firmalara işlerini vermek isterler. Ege Mavi Yapı olarak müşterilerimizle bu empatiyi kurarak çalışıyoruz. İşlerimizde kaliteli malzeme, birinci sınıf işçilik, dürüst ve güven veren yaklaşımlar içinde müşteri memnuniyetini arıyoruz. Her şeyden önce müşterilerimizle samimi ve doğal bir ilişki kurmak önceliğimiz. Çünkü asıl sermaye ve kazancımızın müşterilerimizin memnuniyeti olduğunun bilincindeyiz. Tamamlanan işlerden sonra müşterilerimizin mutluluğu görmek elde ettiğimiz kazançtan öte bir duygu. Bu yaklaşımla siz müşterilerimizle en yakın zamanda tanışma dileğiyle…

USTA HAKKINDA YORUM YAP

USTA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.