• bilgi@ustaariyorum.com.tr
  • +90 (507) 731 57 08

Telif Hakkı Politikası

USTA ARIYORUM

TELİF HAKKI POLİTAKASI

  • USTA ARTIYORUM ( www.ustaariyorum.com.tr) Web Sitesi’nde sunulan görsel ve yazılı içerik, kişisel kullanım içindir. USTA ARIYORUM, Web Sitesi içeriğinde yer alan bütün alan adı, logo, grafik, ses, ikon, tasarım, metin, imge, html kodu, diğer kodlar, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Aksi belirtilmedikçe ticari ya da kişisel amaçlarla izinsiz veya kaynak göstermeksizin kullanılamaz. Kullanıcı’nın kendi resmi ve portföyü hariç olmak üzere, bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya internet sitesinde yayınlaması yasaktır.
  • Bu sayfaların tasarımında ve veri tabanı oluşturulmasında kullanılan yazılımın hakkı USTA ARIYORUM’a aittir. Bahsi geçen yazılımın kopyalanması veya kullanılması, kullanılan yazılımların ve teknolojilerin tersine mühendislik işlemlerine tâbi tutulması kesinlikle yasaktır.
  • USTA ARIYORUM’a iletilen tüm yorum ve eleştirilerin telif hakları USTA ARIYORUM’a aittir. USTA ARIYORUM söz konusu yorumlar üzerinde çeşitli değişiklikler yapmak hakkını saklı tutar ve yorumların bazılarını yayımlamayabilir. USTA ARIYORUM, kullanım şartları, gizlilik prensipleri ve geçerli yasal düzenlemelere bağlı kalmak kaydıyla, kullanıcı hesabına bağlı olan bütün bilgiler, yorum ve eleştirileri kendi pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma hakkını saklı tutar.(BELGE1)