• bilgi@ustaariyorum.com.tr
  • +90 (507) 731 57 08

Gizlilik Politikası

USTA ARIYORUM

GİZLİLİK POLİTİKASI

Son güncelleme tarihi: 18Aralık 2016

Bu beyan USTA ARIYORUM (www.ustaariyorum.com.tr)’nin gizlilik politikasını içerir. USTA ARIYORUM web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

USTA ARIYORUM üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi USTA ARIYORUM ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler Kullanıcı Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, USTA ARIYORUM, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru, öneri veya üyelik iptal işlemi için bilgi@ustaariyorum.com.tr adresine e-mail gönderiniz.BELGE 1